Doktorgel Satış Formu

Binlerce doktorun arasında yer almak için bize katılın!

Gizlilik & Güvenlik Politikası

Öncelikle güvenliğiniz bizim için önemli.


 

Emar Bilişim Bilgi Teknolojileri Pazarlama ve Ticaret Ltd Şti, bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Bu sebeple bizimle paylaşacağınız kişisel verileriz hassasiyetle korunmaktadır. Emar Bilişim, olarak, bu gizlilik ve güvenlik  politikası ile, verilerinize ilişkin haklarınızın neler olduğu hususunda sizleri aydınlatmayı amaçlıyoruz.

Üyelik üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Emar Bilişim tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır. Üyelerimiz tarafından elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Emar Bilişim üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.  

Emar Bilişim Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaç ve kapsam dışında da, kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak, çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmaları amacıyla kullanabilir. Ayrıca, yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü ve kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için de kullanılabilir.

Siteyi kullanmaya devam ettiğiniz takdirde Gizlilik ve Güvenlik Politikasını kabul etmiş olduğunuz tarafımızca varsayılacak olup herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, çerez tercihlerinizi değiştirebilir yada siteye erişiminizi sonlandırabilirsiniz. Emar Bilişim, Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümlerini dilediği zaman kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. 

Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Gizlilik ve Güvenlik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

  • Emar Bilişim Bilgi Teknolojileri Pazarlama ve Ticaret Ltd Şti
    • Adalet, A kule Folkart Towers, Manas Blv. No:47, 35530 Bayraklı/İzmir
    • info@doktorgel.com
    • 0532 155 37 59

 

Üçüncü Taraf Web Siteleri Ve Uygulamalar

Emar Bilişim, web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Gizlilik ve Güvenlik Politikası Prensipleri, sadece Emar Bilişim kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

DOKTORGEL APP

DOKTORGEL uygulamamızı hemen marketlerden indirebilisiniz.
TOP